Bir Ankara Hikâyesi

Bir Ankara Hikâyesi
29 Mart 2015 tarihinde eklendi, 1.630 kez okundu.

           Ümit Dağcı 1982, Ankara doğumludur. Evli ve üç çocuk babasıdıümitreklam1r. Dağcı’nın okul hayatıyla birlikte iş hayatı aynı anda başlamıştır. Aile şirketinde 27. yılını dolduran yazar, ilk yazılarını on dört yıl önce yazmaya başlamıştır.

          İlk kitabı Bir Ankara Hikâyesi “Gölge” Eylül 2014 de çıkmış, birinci baskısı 5.000 adet basılmış, bunun 3.200 adeti okuyucu ile buluşmuştur.

İçerisinde dram, macera, polisiye, aşk ve entrika bulunduran eserde; bir olayı farklı karakterlerin, farklı bakış açılarından yorumlayan yazar Dağcı, sıra dışı bir anlatım tarzı sergilemiştir.

İkinci kitabı İlk ve Son “Yaratılış” Aralık 2014 de çıkmış, birinci baskısı 1.000 olup, şu an Piyasada 100 adet civarı kitap kalmıştır.

Bilim Kurgu olmasının yanında Tarih, Aksiyon, macera ve gerilim içermektedIMG_4752ir. Anlatım tarzı sondan başlayarak bir kol ileriye götürürken diğer kol geçmişten başlayarak akılda hiç bir soru işareti bırakmadan başladığı yerde bitiyor.

Üçüncü kitabı Bir Ankara Hikâyesi serisinin ikinci kitabı olan “Sadakat” Şubat 2015 de çıkmıştır. Hâlen satışı devam etmektedir.

İlk kitabın izlerinin tamamını üstünde taşırken, bir noktaya özellikle vurgu yapmaktadır. Değişmeye başladığında dost bildiklerin yoluna taş koyar. Değişirsen karşına en büyük düşman olarak çıkarlar.

Yazar, şimdiye kadar üç imza günü düzenledi. İlki 23.11.2014 Ankara Eryaman’da KC Göksu AVM de gerçekleşti. 13-18.01.2015 Adana Çukurova ve 20.02.2015-01.03.2015 Ankara Kitap Fuarları’na katıldı.

Ayrıca, bir ilk gerçekleştirilerek, “Bir Ankara Hikâyesi” için fragman çekimi yapıldı ve beğeniye sunuldu. Bir Ankara Hikâyesi “Yara” (Serinin üçüncü kitabı) için de fragman çekimi yapıldı, yakın bir zamanda yayınlanması planlanıyor.

Sosyal Medya konusunda profesyonel bir firma ile çalışmakta olan yazar, orta ve uzun vade olarak yapmış olduğu planlamalar ile Sosyal Medyada da ilkleri başaracağına inanmaktadır.

YAZARIN YAYINLANMIŞ DİĞER KİTAPLARI

ümitgölgeümitsonyaratılış

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git